Lokalizacja

Lokalizacja

Tylko tyle dzieli Was by zobaczyc Ponte Vecchio, Katedre Florencka, Galerie Uffizi, Davida Michala Aniola czy Kopule. Glowna florencka stacja pociagow to tylko 200 metrow od naszego hotelu, jest on wiec natychmiastowo dostepny jesli podrozujecie pociagiem.

wycieczka

Galeria Zdjęć

Spójrz na siebie, aby zobaczyć, co mamy wielkie obiekty, a główne atrakcje w odległości spaceru od nas ...

hotels

San Giorgio & Olimpic

Prosze odwiedzcie takze nasz blizniaczy Hotel San Giorgio i Olympic usytuowany tuz na rogu, nieopodal stacji pociagow. Tradycyjny trzygwiazdkowy hotel rodzinny z 50 czrujacymi pokojami goscinnymi Hotel San Giorgio & Olimpic

Witamy w hotelu Rex Florencji

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Hotelu Rex we Florencji. Nasz hotel jest jednym z najswietniejszych hoteli we Florencji.

Przyjemny, rodzinny, utrzymany w bardzo dobrych warunkach, zachowuje najwyzsze standardy. Od najwiekszych atrakcji Florencji Hotel Rex dzieli tylko kilkuminutowy dystans pieszy. Tylko tyle dzieli Was by zobaczyc Ponte Vecchio, Katedre Florencka, Galerie Uffizi, Davida Michala Aniola czy Kopule.

Niedrogie Pokoje

Hotel Rex Florence oferuje wysoką jakość pomieszczeń w różnych rozmiarach. Każdy pokój jest urządzony i wyposażony w eleganckim, nowoczesnym stylu z jakości meble i bogate tkaniny. Wszystkie pokoje oferują najnowsze nowoczesne udogodnienia, w tym bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzacja i centralne ogrzewanie, telewizję satelitarną, prywatną łazienką Wyposażenie - wanną lub prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe oraz codzienne sprzątanie. Spójrz na naszej stronie pokoje dla więcej informacji.

Przyjazna Obsługa

Nasze wielojęzyczne i wyszkoleni pracownicy są przyjaźni i profesjonalny i zapewnią, że pobyt był jak najbardziej przyjemny. Oferujemy szereg najwyższej jakości usług hotelowych, w tym śniadanie w formie bufetu, bar, obsługa pokoju, recepcję 24 h, aby pomóc Państwu na wszystkie pytania, w tym dostarczanie informacji dotyczących atrakcji turystycznych oraz rezerwacji i wiele więcej. Zobacz naszych usług, klikając na link w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Rezerwacja Online

Korzystając z tej Oficjalna strona do Zarezerwować pokój i apartament w hotelu Rex Florencji wtedy będzie wykorzystanie możliwie najniższych cenach pokoju - gwarantowane. Nasza czasie rzeczywistym w 100% bezpieczny system rezerwacji online oferuje rezerwacje bezpośrednio z nami i dzięki temu nie ma środku człowieka, a więc możemy Państwu zaoferować wszystkie oszczędności. po prostu skorzystać z formularza rezerwacji na tej stronie, aby wybrać termin i rodzaj pokoju i natychmiast uzyskać potwierdzenie rezerwacji.

uparrow